Fotowoltaika
i pompy ciepła - Grodzisk Wielkopolski

Poznaj ofertę skrojoną pod Twoje potrzeby.  52°13′30″N 16°22′00″E

  Instalacja fotowoltaiczna to rozwiązanie problemu wysokich cen energii elektrycznej oraz kłopotów z dostawami prądu. 

  Panele w Grodzisku Wielkopolskim to szansa, aby oszczędzić na rachunkach za prąd i być niezależnym energetycznie. Pomaga w tym także pompa ciepła. Nasza firma oferuje zarówno panele fotowoltaiczne, jak i pompy ciepła. Warto łączyć ze sobą te instalacje w celu uzyskania jeszcze lepszego efektu. 

  Jednym z miast, w których działamy jest Grodzisk Wielkopolski.

  Panele fotowoltaiczne Grodzisk Wielkopolski,
  czyli prywatna elektrownia

  Dzisiaj każdy może mieć własną elektrownię. Wystarczy zamontować panele
  fotowoltaiczne
  , inwerter i okablowanie, aby rozpocząć samodzielną produkcję energii. 

  Co więcej, energia elektryczna z fotowoltaiki powstaje bez zanieczyszczeń.
  Nie zużywa się też żadnych zasobów nieodnawialnych. Innymi słowy, instalacja fotowoltaiczna
  działa bezkosztowo i ekologicznie, dając użytkownikom pełną niezależność.

  W naszej ofercie dostępne są rozmaite panele słoneczne. Polecamy panele
  fotowoltaiczne
  double glass, ponieważ cechują się one wyjątkową wydajnością pracy.
  Co więcej, wyróżnia je ponadprzeciętna wytrzymałość.

  Fotowoltaika (Grodzisk Wielkopolski)
  w najlepszym wydaniu

  Instalacja fotowoltaiczna to sprzęt, który pozwala na samodzielną produkcję energii. Zapewnia on oszczędność i niezależność energetyczną. Jednak aby w pełni wykorzystać potencjał paneli słonecznych i cieszyć się szybkim zwrotem z inwestycji, trzeba postawić na jakościowe moduły i profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej. 

  Wybierając fotowoltaikę w Grodzisku Wielkopolskim od zieloneQ, otrzymujesz jakościowe panele. Współpracujemy jedynie z renomowanymi dostawcami modułów, takimi jak JA Solar czy Longi Solar. Dbamy o jakość wszystkich komponentów instalacji fotowoltaicznej. Ponadto zapewniamy profesjonalny montaż – dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Przed podjęciem realizacji projektu wykonujemy audyt, na którego podstawie określamy między innym niezbędną moc instalacji fotowoltaicznej. Wybieramy optymalne miejsce montażu modułów i odpowiedni kąt nachylenia. Następnie przechodzimy do wykonania zadania.

  Chcesz zostać producentem energii elektrycznej na własny użytek? Dbasz o środowisko i nie chcesz być uzależniony do stale rosnących cen prądu? W takim razie zdecyduj się na fotowoltaikę w Grodzisku WIelkopolskim. Działamy również w wielu innych okolicznych miejscowościach. Słocin, Lasówki, Kurowo, Lulin, Młyniewo czy Ujazd – jesteśmy tam do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby, a my znajdziemy najlepsze rozwiązanie i zajmiemy się jego wdrożeniem.

  Instalacja fotowoltaiczna
  z gwarancją uzysku

  Chcesz mieć pewność, że Twoje panele w Grodzisku Wielkopolskim będą dostarczały Ci energię elektryczną przez wiele lat? Zależy Ci, aby pompa ciepła funkcjonowała równie długo? W takim razie wybierz naszą ofertę w Grodzisku Wielkopolskim

  Dajemy gwarancję uzysku energetycznego w wysokości 81% aż na 30 lat. Co więcej, instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła są przez nas ubezpieczone. Wybierz panele fotowoltaiczne i pompę ciepła,
  a następnie ciesz się wolnością energetyczną i pełnym portfelem.

  Zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli omówić warunki współpracy, podłączyć panele słoneczne i przejść do montażu pompy ciepła.