Fotowoltaika
i pompy ciepła - Chodzież

Poznaj ofertę skrojoną pod Twoje potrzeby.  52°59′24″N 16°54′44″E

  Panele słoneczne to sposób na pozyskiwanie energii elektrycznej w sposób bezpieczny
  dla środowiska. Niosą ze sobą również szereg korzyści dla użytkownika.

  Panele fotowoltaiczne gwarantują niezależność energetyczną i niższe opłaty. Natomiast jeśli instalacji fotowoltaicznej w Chodzieży towarzyszy pompa ciepła, rachunki mogą być wręcz zerowe. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na panele solarne i montaż pompy ciepła.

  Poznaj naszą ofertę, która jest teraz skierowana również do osób, zamieszkujących Chodzież.

  Panele fotowoltaiczne Chodzież – oferta

  Potrzeby użytkowników są bardzo zróżnicowane, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę.
  Dlatego nasza oferta w mieście Chodzież to wiele różnorodnych paneli fotowoltaicznych
  i liczne modele pomp ciepła.

  Ponadto, zanim powstanie instalacja fotowoltaiczna i nim przeprowadzimy montaż pompy ciepła,
  wykonujemy audyt. Jest on niezbędny, aby określić realne potrzeby klienta.
  Na tej podstawie decydujemy, które panele fotowoltaiczne sprawdzą się w danej sytuacji
  najlepiej i jak dużo trzeba ich zamontować. Wybieramy też odpowiednią pompę ciepła.

  Po wykonaniu audytu i wybraniu sprzętu przechodzimy do montażu. Chodzież to kolejna
  miejscowość na mapie, do której dojeżdżamy bez naliczania dodatkowych opłat.
  Realizujemy projekt od A do Z, na podstawie naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia.

  Opłacalna fotowoltaika Chodzież

  Firmy i osoby indywidualne decydują się na panele fotowoltaiczne z różnych powodów.

  Troska o ekologię, oszczędność na wydatkach za energię czy uniezależnienie od dostaw zewnętrznych to niektóre z nich. Niemniej zawsze istotny jest też czas zwrotu z inwestycji, a więc po prostu opłacalność montażu paneli fotowoltaicznych. Czy obecnie fotowoltaika w Chodzieży to opłacalna inwestycja?

  Wątpliwości wśród prosumentów budzi nowy system rozliczeń z siecią energetyczną – net-billing. Oznacza on konieczność odkupywania nadwyżek energetycznych odprowadzonych do sieci po cenie rynkowej. Z pewnością nie jest to rozwiązanie korzystne dla użytkowników. Jednak nawet w tej sytuacji możesz istotnie zaoszczędzić dzięki fotowoltaice w Chodzieży, obniżając miesięczny rachunek za prąd do kwoty poniżej 300 zł. 

  Jeśli chcesz oszczędzić jeszcze więcej, zdecyduj się na magazyn energii. W takiej sytuacji energia elektryczna z sieci nie będzie Ci potrzebna. Średni czas zwrotu z inwestycji w montaż instalacji fotowoltaicznej to 6-8 lat. Pamiętaj, że im większe zapotrzebowanie energetyczne, a tym samym moc instalacji fotowoltaicznej, tym większa oszczędność. Przy mocy rzędu ponad 4 kWp w 25 lat zaoszczędzisz nawet 40 tys., natomiast dla 2 razy mocniejszej instalacji, kwota ta będzie dwukrotnie wyższa.

  Szukasz optymalnych rozwiązań w zakresie paneli słonecznych? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w ich znalezieniu. Nasza oferta to fotowoltaika w Chodzieży oraz wielu innych miejscowościach z regionu, takich jak Studzieniec, Strzelęcin, Pietronki, Stróżewko, Podanin, Studźce i wiele innych.

  Instalacja fotowoltaiczna z gwarancją i ubezpieczeniem

  Jesteśmy pewni jakości oferowanych przez nas produktów i wykonywanych usług. Dlatego dajemy wyjątkowo długą gwarancję i ubezpieczenie. W przypadku paneli fotowoltaicznych double glass gwarancja uzysku energii na poziomie minimum 81% obowiązuje przez okres 30 lat. Natomiast standardowa gwarancja sprawności paneli słonecznych jest wydawana na 25 lat.

  Oferujemy Ci bezpłatne ubezpieczenie instalacji na okres 1 roku. Później możesz je odpłatnie przedłużyć. Zapewniamy wypłatę odszkodowania bez względu na czynnik wywołujący szkody. Nasze zabezpieczenie dotyczy zarówno czynników atmosferycznych, jak i nieszczęśliwych wypadków oraz aktów wandalizmu.

  Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskujesz gwarancję profesjonalnego montażu jakościowych paneli fotowoltaicznych i równie dobrej pompy ciepła. Co istotne, działamy
  kompleksowo, od wykonania audytu, po ubezpieczenie zamontowanych przez nas urządzeń. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli ustalić szczegółowe warunki współpracy.