Fotowoltaika
i pompy ciepła - Komorniki

Poznaj ofertę skrojoną pod Twoje potrzeby.  52°20′09″N 16°48′28″E

  Energia elektryczna jest coraz droższa, a powietrze w większości polskich miejscowości jest pełne zanieczyszczeń. Dlatego panele fotowoltaiczne stale zyskują na popularności.

  Oferujemy montaż instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła w wielu miastach i wsiach. Jedną z miejscowości, w których działamy są Komorniki.

  Jakościowe panele fotowoltaiczne – Komorniki

  W pierwszej kolejności stawiamy na najwyższą jakość usług – montowane przez nas panele
  fotowoltaiczne w Komornikach to zawsze produkty uznanych marek. Oferujemy montaż
  paneli fotowoltaicznych od producentów takich jak: JA Solar, Hyundai, czy Longi Solar.

  Wszystkie panele słoneczne z naszej oferty współpracują również z pompą ciepła.
  W asortymencie znajdują się między innymi innowacyjne panele słoneczne typu double
  glass. W ich przypadku energia elektryczna jest wytwarzana zarówno przez zewnętrzną, jak
  i wewnętrzną stronę modułu. Wszystko za sprawą ogniw fotowoltaicznych rozmieszczonych
  po obu stronach. Instalacje fotowoltaiczne złożone z tego typu modułów solarnych są
  jeszcze wydajniejsze, dzięki czemu powodują większy zwrot z inwestycji.

  Jeśli dołączy do tego jeszcze pompa ciepła, inwestycja zwróci się w ciągu maksymalnie 8 lat.

  Dlaczego fotowoltaika w Komornikach to dobry pomysł?

  Być może masz jeszcze wątpliwości w kwestii tego, czy fotowoltaika w Komornikach to dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Warto zatem, abyś poznał zalety wynikające z montażu instalacji fotowoltaicznej. Otóż panele słoneczne to przede wszystkim niezależność energetyczna. Nie musisz się już przejmować rosnącymi cenami prądu z sieci.

  Twoje zużycie energii dostarczanej przez operatora energetycznego będzie minimalne, przez co nie odczujesz nawet wspomnianych podwyżek. Natomiast jeśli Twoja fotowoltaika w Komornikach zostanie wyposażona w magazyn energii, całkowicie uniezależnisz się od sieci.

  Własna energia elektryczna z fotowoltaiki to też rzeczywista oszczędność każdego miesiąca. Brak rachunków za prąd oznacza, że co miesiąc w Twojej kieszeni zostaje kilkaset złotych. Tym samym w przypadku przeciętnej mikroinstalacji fotowoltaicznej w ciągu 25 lat zyskuje się nawet ponad 40 tys. złotych. Im większa moc instalacji
  fotowoltaicznej, tym wyższa jest ta kwota.

  Nie można zapominać również o aspekcie ekologicznym. Otóż montaż instalacji fotowoltaicznej to ukłon w stronę środowiska. 

  Panele fotowoltaiczne produkują energię, nie zużywając żadnych surowców nieodnawialnych. Natomiast praca instalacji fotowoltaicznej nie powoduje emisji zanieczyszczeń. 

  Oferujemy fotowoltaikę w Komornikach oraz szeregu innych miejscowości w okolicy. Nasze projekty pojawiają się w takich miejscowościach, takich jak między innymi: Wiry, Szreniawa, Rosnówko, Plewiska, Głuchowo, Chomęcice, czy Gołuski.