Fotowoltaika
i pompy ciepła - Nowy Tomyśl

Poznaj ofertę skrojoną pod Twoje potrzeby.  52°19′02″N 16°07′18″E

  Rozwiązania ekologiczne cieszą się w ostatnich latach dużą popularnością, a do takich należą właśnie panele fotowoltaiczne

  Oferujemy montaż instalacji fotowoltaicznej,
  między innymi na terenie miasta Nowy Tomyśl. Naszym celem jest zapewnienie
  niezależności energetycznej każdemu mieszkańcowi tego miasta. Dlatego poza panelami słonecznymi, oferujemy również pompy ciepła. 

  Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się
  na panele w Nowym Tomyślu i czemu montaż pompy ciepła to dobry wybór.

  Energia elektryczna z paneli w Nowym Tomyślu

  Dlaczego Nowy Tomyśl to miasto, które idealnie nadaje się do montażu paneli fotowoltaicznych

  Ponieważ panują w nim ku temu szczególnie sprzyjające warunki. Mowa w końcu o miejscowości
  leżącej w Wielkopolsce, nazywanej czasami krainą równin. Przy takim ukształtowaniu terenu
  i położeniu geograficznym, Nowy Tomyśl cechuje się dużym nasłonecznieniem, które sprzyja
  pracy paneli słonecznych.

  Niewątpliwie panele w Nowym Tomyślu to szansa na uzyskanie niezależności energetycznej.
  Obecnie
  energia elektryczna jest bardzo droga i istnieje ryzyko, że przed nami dalsze wzrosty cen.
  Natomiast
  instalacja fotowoltaiczna jest zupełnie niezależna od energii sieciowej – podwyżki cen
  na nią nie wpływają. To szansa, aby pozyskiwać energię 
  bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

  Fotowoltaika Nowy Tomyśl – sprawdź, czy to się opłaca

  W obliczu zmian prawnych, które zaszły w 2022 roku, u wielu osób pojawiły się wątpliwości, czy instalacja fotowoltaiczna to na pewno dobra inwestycja. Czy fotowoltaika w Nowym Tomyślu i innych miejscowościach wciąż się opłaca?

  Od kwietnia 2022 roku obowiązuje nowy system rozliczeń za energię z siecią – net-billing zastąpił net-metering. W efekcie nadwyżki energii wyprodukowanej przez panele słoneczne są sprzedawane do sieci energetycznej, a ich odebranie wymaga uiszczenia opłaty zgodnej ze stawką rynkową. Mimo to montaż instalacji fotowoltaicznej oznacza o wiele niższe rachunki za energię elektryczną. 

  Co więcej, wciąż jest szansa na obniżenie ich do zera. Wystarczy zamontować magazyn energii i samodzielnie przechowywać nadwyżki. Niskie rachunki za energię lub ich całkowity brak to oczywista korzyść. Jednak co z inwestycją w zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej? Przedsięwzięcie wiąże się w końcu z wydatkiem rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Całe szczęście można go znacząco obniżyć. Instalacje fotowoltaiczne są dotowane z licznych programów krajowych i regionalnych. Poza tym nawet nie korzystając z programu wsparcia, można liczyć na zwrot inwestycji w okresie do 10 lat.

  Zainteresowała Cię fotowoltaika w Nowym Tomyślu? Skontaktuj się z nami! Określimy wymaganą moc instalacji fotowoltaicznej, dobierzemy odpowiednie panele fotowoltaiczne i przeprowadzimy montaż. Działamy również w wielu innych miejscowościach. Paproć, Glinno, Stary Tomyśl, Przyłęk, Chojniki – to tylko przykładowe miejsca, w których oferujemy swoje usługi.

  Energia elektryczna z paneli
  w Nowym Tomyślu

  Nasza firma to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Dlatego gwarantujemy w pełni profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznejZ nami nie musisz się niczego obawiać – sprzęt zostanie zamontowany poprawnie i w taki sposób, aby działał z maksymalną wydajnością. Montaż pompy ciepła również przeprowadzają w naszej firmie specjaliści, którzy mają już na koncie realizację wielu podobnych projektów.

  Panele fotowoltaiczne wymagają inwestycji, jednak już po kilku latach zwraca się ona z nawiązką. Warto zdecydować się na montaż instalacji fotowoltaicznej, aby nie ponosić wysokich kosztów pozyskiwania energii elektrycznej z sieci. Dobrym pomysłem jest połączenie paneli fotowoltaicznych z pompą ciepła

  Nasza firma to eksperci, którzy oferują montaż fotowoltaiki oraz
  pompy ciepła w Nowym Tomyślu.