Pompy ciepła - Grodzisk Wielkopolski

Poznaj ofertę skrojoną pod Twoje potrzeby.  52°21′24″N 16°31′03″E

  Chcesz postawić na oszczędność i niezależność? 

  W takim razie powinna Cię zainteresować pompa ciepła do domu. Oferujemy pompy ciepła w Grodzisku Wielkopolskim i wielu innych miejscowościach z regionu. 

  Wykonujemy montaż urządzeń najwyższej klasy, które zapewniają korzyści przez wiele lat. 

  Sprawdź, dlaczego pompa ciepła w Grodzisku Wielkopolskim to propozycja właśnie dla Ciebie i jak dokonuje się wyboru odpowiedniego urządzenia.

  Dlaczego pompa ciepła w Grodzisku Wielkopolskim to dobre rozwiązanie?

  Wiele argumentów przemawia na korzyść pomp ciepła. Otóż żadna pompa nie wykorzystuje surowców nieodnawialnych oraz nie emituje szkodliwych zanieczyszczeń. 

  Tym samym wybierając pompy ciepła w Grodzisku Wielkopolskim, nasi klienci przyczyniają się do poprawy jakości powietrza w swoim mieście, a ponadto zyskują niezależność energetyczną, ponieważ pompa ciepła do domu pozwala na rezygnację z rachunków za ogrzewanie i ciepłą wodę.

  Warto podkreślić, że jakościowa pompa ciepła powietrze-powietrze czy powietrze-woda to sprzęt praktycznie bezobsługowy. W przeciwieństwie do pieców, do pompy nie musisz dorzucać węgla czy drewna – koniec z uciążliwym czyszczeniem źródła ciepła. Jednocześnie nie ponosisz kosztów eksploatacji sprzętu oraz nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo. 

  Pompa ciepła w Grodzisku Wielkopolskim stanowi bardzo korzystne rozwiązanie.

  Czym jest pompa ciepła i jaki model wybrać?

  Definicja pompy ciepła jest dość prosta. To urządzenie grzewcze, które nazywane jest również maszyną cieplną. Istotą jej działania jest transport ciepła z obszaru, gdzie temperatura jest wyższa, do obszaru, gdzie jest zimniej – zatem pompa wykorzystuje naturalne prawa fizyki. 

  Działa na tej samej zasadzie, co lodówka, z tą różnicą, że w przypadku lodówki wykorzystujemy obszar pozbawiony ciepła, a korzystając z pompy, znaczenie ma dla nas obszar, do którego zostało ono dostarczone.

  Wybór pomp ciepła w Grodzisku Wielkopolskim i każdej innej miejscowości jest duży.
  Najpopularniejsza jest dzisiaj pompa ciepła powietrze-woda. To urządzenie pobierające energię z powietrza i przekazujące ją do znajdującej się w zasobniku wody. Istnieje możliwość wykorzystania wody bezpośrednio, jako ciepłej wody w kranie, jak również rozprowadzenie jej w instalacji grzewczej, aby ogrzać pomieszczenia w domu. Optymalnym rozwiązaniem jest wykorzystanie obu opcji.

  Pompa ciepła Grodzisk Wielkopolski – zyskaj pełną niezależność

  Jeśli chcesz zyskać stuprocentową niezależność energetyczną, wybierz połączenie dwóch instalacji – fotowoltaicznej i pompy ciepła. Oba rozwiązania doskonale się uzupełniają.

  Nasza firma oferuje montaż pompy ciepła, czyli sprzętu pozyskującego ciepło ze źródeł zewnętrznych. Przeprowadzamy też montaż fotowoltaiki, czyli instalacji produkującej prąd z energii słonecznej. Energia elektryczna z sieci oraz dostawy ciepłej wody i ogrzewania nie będą Ci już potrzebne.

  Pompy ciepła Grodzisk Wielkopolski i nie tylko

  Montujemy efektywne pompy ciepła w Grodzisku Wielkopolskim. Jednak to nie wszystko – działamy w całym regionie. 

  Chrustowo, Grąblewo, Kobylniki, Zwierzyniec czy Słocin – w każdej z tych miejscowości i w wielu innych zrealizujemy Twoje zlecenie. 

  Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje potrzeby i pozwól nam zaproponować najlepsze rozwiązania dla Ciebie. Z pewnością spełnimy Twoje wymagania.